Η μεγάλη Ρόδος! - Δημήτρης Δραγάτης
Η μεγάλη Ρόδος! - Δημήτρης Δραγάτης

Παιδικό Πρωτάθλημα (Α' Όμιλος)
Club Info Α.Ε.Ρ.Α.


Διεύθυνση: Αφάντου
  85103 Ρόδος,
Fax: 22410-36575
Πρόεδρος: Τριανταφύλλας Τριαντάφυλλος
Γενικός Γραμματέας: Πελλός Φάνης
Α.Ε.Ρ.Α.

Γήπεδα: Α.Ε.Ρ.Α.


Αφάντου

Αφάντου


Ομάδες του Club
Πληροφορίες ομάδας: Εφηβικό

Πληροφορίες ομάδας: Παιδικό


Ημερολόγιο όλης της σεζόν
Τρίτη, 30 Νοεμβρίου 1999 00:00 Α' ΔωδεκανήσουΗρακλής Μαριτσών-Α.Ε.Ρ.Α.
Τρίτη, 30 Νοεμβρίου 1999 00:00 Α' ΔωδεκανήσουΑ.Ε.Ρ.Α.-Διαγόρας Βατίου
Τρίτη, 30 Νοεμβρίου 1999 00:00 Α' ΔωδεκανήσουΔόξα Ψίνθου-Α.Ε.Ρ.Α.
Τρίτη, 30 Νοεμβρίου 1999 00:00 Α' ΔωδεκανήσουΑ.Ε.Ρ.Α.-Αστέρας Μασσάρων
Τρίτη, 30 Νοεμβρίου 1999 00:00 Α' ΔωδεκανήσουΦοίβος-Α.Ε.Ρ.Α.
Τρίτη, 30 Νοεμβρίου 1999 00:00 Α' ΔωδεκανήσουΑ.Ε.Ρ.Α.-Δόξα Καρδάμαινας
Τρίτη, 30 Νοεμβρίου 1999 00:00 Α' ΔωδεκανήσουΑ.Ε.Ρ.Α.-Ηρακλής Λάρδου
Τρίτη, 30 Νοεμβρίου 1999 00:00 Α' ΔωδεκανήσουΚλεόβουλος-Α.Ε.Ρ.Α.
Τρίτη, 30 Νοεμβρίου 1999 00:00 Α' ΔωδεκανήσουΑ.Ε.Ρ.Α.-Αστέρας Παστίδας
Τρίτη, 30 Νοεμβρίου 1999 00:00 Α' ΔωδεκανήσουΑντίμαχος-Α.Ε.Ρ.Α.
Τρίτη, 30 Νοεμβρίου 1999 00:00 Α' ΔωδεκανήσουΠοσειδών Καρπάθου-Α.Ε.Ρ.Α.
Τρίτη, 30 Νοεμβρίου 1999 00:00 Α' ΔωδεκανήσουΑ.Ε.Ρ.Α.-Κλεάνθης
Τρίτη, 30 Νοεμβρίου 1999 00:00 Α' ΔωδεκανήσουΑρης Αρχαγγέλου-Α.Ε.Ρ.Α.
Τρίτη, 30 Νοεμβρίου 1999 00:00 Α' ΔωδεκανήσουΔιαγόρας -Α.Ε.Ρ.Α.
Τρίτη, 30 Νοεμβρίου 1999 00:00 Παιδικό Πρωτάθλημα (Α' Όμιλος)Ηρακλής Λάρδου-Α.Ε.Ρ.Α.
Σάββατο, 17 Σεπτεμβρίου 2016 16:00 Α' ΔωδεκανήσουΑ.Ε.Ρ.Α.1-0Ηρακλής Μαριτσών
Σάββατο, 24 Σεπτεμβρίου 2016 16:30 Α' ΔωδεκανήσουΔιαγόρας Βατίου2-3Α.Ε.Ρ.Α.
Σάββατο, 01 Οκτωβρίου 2016 16:15 Α' ΔωδεκανήσουΑ.Ε.Ρ.Α.1-1Δόξα Ψίνθου
Σάββατο, 15 Οκτωβρίου 2016 16:00 Α' ΔωδεκανήσουΑστέρας Μασσάρων2-0Α.Ε.Ρ.Α.
Σάββατο, 22 Οκτωβρίου 2016 16:00 Α' ΔωδεκανήσουΑ.Ε.Ρ.Α.1-2Φοίβος
Κυριακή, 23 Οκτωβρίου 2016 15:30 Εφηβικό ΠρωτάθλημαΕυκλής4-1Α.Ε.Ρ.Α.
Σάββατο, 29 Οκτωβρίου 2016 12:00 Α' ΔωδεκανήσουΔόξα Καρδάμαινας3-0Α.Ε.Ρ.Α.
Κυριακή, 30 Οκτωβρίου 2016 12:30 Εφηβικό ΠρωτάθλημαΑ.Ε.Ρ.Α. 2-2Αστέρας Παστίδας
Σάββατο, 05 Νοεμβρίου 2016 12:00 Παιδικό Πρωτάθλημα (Α' Όμιλος)Αστέρας Μασσάρων5-4Α.Ε.Ρ.Α.
Κυριακή, 06 Νοεμβρίου 2016 14:45 Α' ΔωδεκανήσουΗρακλής Λάρδου2-1Α.Ε.Ρ.Α.
Σάββατο, 12 Νοεμβρίου 2016 11:00 Παιδικό Πρωτάθλημα (Α' Όμιλος)Α.Ε.Ρ.Α.5-1Απόλλων Καλυθιών
Σάββατο, 12 Νοεμβρίου 2016 14:45 Α' ΔωδεκανήσουΑ.Ε.Ρ.Α.3-2Κλεόβουλος
Κυριακή, 13 Νοεμβρίου 2016 10:30 Εφηβικό ΠρωτάθλημαΦοίβος 7-1Α.Ε.Ρ.Α.
Σάββατο, 19 Νοεμβρίου 2016 11:00 Παιδικό Πρωτάθλημα (Α' Όμιλος)Διαγόρας Ρόδου4-1Α.Ε.Ρ.Α.
Σάββατο, 19 Νοεμβρίου 2016 14:45 Α' ΔωδεκανήσουΑστέρας Παστίδας2-0Α.Ε.Ρ.Α.
Πέμπτη, 24 Νοεμβρίου 2016 14:00 Εφηβικό ΠρωτάθλημαΑ.Ε.Ρ.Α. 0-1Ποσειδών Καρπάθου
Κυριακή, 27 Νοεμβρίου 2016 14:00 Α' ΔωδεκανήσουΑ.Ε.Ρ.Α.1-1Αντίμαχος
Σάββατο, 03 Δεκεμβρίου 2016 14:30 Εφηβικό ΠρωτάθλημαΑ.Ε.Ρ.Α. 1-6Κλεάνθης
Κυριακή, 04 Δεκεμβρίου 2016 11:00 Παιδικό Πρωτάθλημα (Α' Όμιλος)Α.Ε.Ρ.Α.3-1ΑΣ Ρόδος
Σάββατο, 10 Δεκεμβρίου 2016 11:30 Παιδικό Πρωτάθλημα (Α' Όμιλος)Α.Ε.Ρ.Α.6-0Ταξιάρχης Αρχαγγέλου
Κυριακή, 11 Δεκεμβρίου 2016 10:00 Εφηβικό ΠρωτάθλημαΔιγενής0-3Α.Ε.Ρ.Α.
Σάββατο, 17 Δεκεμβρίου 2016 15:00 Εφηβικό ΠρωτάθλημαΔιαγόρας 0-0Α.Ε.Ρ.Α.
Κυριακή, 18 Δεκεμβρίου 2016 14:45 Α' ΔωδεκανήσουΚλεάνθης4-2Α.Ε.Ρ.Α.
Σάββατο, 07 Ιανουαρίου 2017 14:45 Α' ΔωδεκανήσουΑ.Ε.Ρ.Α.2-1Ποσειδών Καρπάθου
Κυριακή, 08 Ιανουαρίου 2017 12:00 Εφηβικό ΠρωτάθλημαΑΣ Ρόδος-Α.Ε.Ρ.Α.
Σάββατο, 14 Ιανουαρίου 2017 14:45 Α' ΔωδεκανήσουΑ.Ε.Ρ.Α.3-1Αρης Αρχαγγέλου
Κυριακή, 15 Ιανουαρίου 2017 10:30 Παιδικό Πρωτάθλημα (Α' Όμιλος)Πάνθηρες Ρόδου0-3Α.Ε.Ρ.Α.
Κυριακή, 15 Ιανουαρίου 2017 12:00 Εφηβικό ΠρωτάθλημαΑ.Ε.Ρ.Α. -Ατρόμητοι Ρόδου
Τετάρτη, 18 Ιανουαρίου 2017 15:00 Εφηβικό ΠρωτάθλημαΑ.Ε.Ρ.Α. 1-2Ιππότες
Κυριακή, 22 Ιανουαρίου 2017 11:00 Παιδικό Πρωτάθλημα (Α' Όμιλος)Α.Ε.Ρ.Α.-Ατρόμητοι Ρόδου
Κυριακή, 22 Ιανουαρίου 2017 14:45 Α' ΔωδεκανήσουΑ.Ε.Ρ.Α.-Διαγόρας



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::