Η μεγάλη Ρόδος! - Δημήτρης Δραγάτης
Η μεγάλη Ρόδος! - Δημήτρης Δραγάτης

Σχόλια

<< Έναρξη < Προηγούμενο Άρθρο 741 742 Επόμενο Άρθρο > Τέλος >>


  • ialisosΓυρίσαμε πολλά χρόνια πίσω
    kane mas ti xarei re poytheniadi aniparktei
    By ialisos, 20.03.11 20:59
  • nikosΔεν μπήκαν μέσα φίλαθλοι
    aniparktoi pote dextikate epi8esi apo opadous tou ialisou?
    By nikos, 20.03.11 19:57
  • ialisosΟι διαιτητές της Α1
    re paidia o katsidonis paizei synexeia to dikaio.mipos prepei na to koitaksoyme ayto
    By ialisos, 19.03.11 02:04
  • RODOSMIRRORΑνακοίνωση της ΠΑΕ Ρόδος
    ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ.ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΓΙΑΤΙ Ο 100 ΤΗΣ 100 ΡΟΔΙΤΗΣ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ 17 ΧΡΟΝΟ ΠΡΩΤΟΣ ΣΚΟΡΕΡ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ????ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΜΙΚΡΟΣ ΤΩΡΑ 21 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ ΔΕΝ ΣΚΟΡΑΡΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΓΚΟΛ?? ΚΥΡΙΟΙ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΠΑΝΤΟΓΝΩΣΤΕΣ ΤΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΘΑ ΔΩΣΕΤΕ ΤΗΣ ΙΔΙΕΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΣΤΟΝ ΝΕΑΡΟ ΤΑΛΑΝΤΟΥΧΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗ ΟΣΕΣ ΔΙΝΕΤΕ ΤΩΡΑ ΣΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ?? ΜΕΤΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΦΙΛΑΘΛΟΥΣ ...ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΟΥΜ...
    By RODOSMIRROR, 13.03.11 17:31
  • news12Μεγάλη νίκη του Δαμάγητου
    Ευχαριστούμε
    By news12, 11.03.11 19:05
  • damagitosΜεγάλη νίκη του Δαμάγητου
    To goal to evale o karpathakis
    By damagitos, 11.03.11 18:43
  • ialisosΠροκρίθηκε η Αναγέννηση
    exoyme omada kai lao giayto kai tha to sikwsoyme gia plaka.ialisara ole.
    By ialisos, 10.03.11 11:41
  • RIDERΑνεβαίνει ο ΑΟ Σύμης
    kala ta les re valan!!!
    By RIDER, 09.03.11 13:12
  • andreou rigasΚολοσσός: Θέλει τη στήριξη του κόσμου!
    TO ΠΑΙΓΝΙΔΙ ΘΑ ΤΟ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΝΑΓΚΗ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΑ ΑΓΩΝΙΣΘΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΙΚΗ.ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΚΗ ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΚΑΘΕ ΟΜΑΔΑΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΟΙ 2 ΠΑΙΖΟΥΝ ΚΑΤΑ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΤΟΥΣ ΣΑΝ ΣΥΛΛΟΓΟΙ.Ο ΚΑΘΕ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΒΕΒΑΙΑ.
    By andreou rigas, 08.03.11 19:36
  • ΓιαννηςΚαι πως να χάσει!
    bravo
    By Γιαννης, 08.03.11 17:03
  • ialisosΔέχθηκε επίθεση ο Κόγγος
    oloi oi filathloi tois psinthoy itane apo ta kafeneia mathismenoi giayto egine oti egine.eytyxos kai o proedros o papadimitris.o koggos einai mia xara diaititis.
    By ialisos, 08.03.11 12:11
  • NIKOSΤα παιχνίδια της Α2
    EPITELOYS AS KANETAI KATI EFETOS ME THN DIAITISIA KAI NYN STON AGVNA TON MASSARVN ME TON AGIO ISIDVRO PASIFANESTATO OF SAINT TO 2GKOL AKOMA KAI OI FILA8LOI AYTVN GELOYSAN AS KANOYN KATOI OI ARMODIOI KAI NA SEBONTAI TON IDRVTA TON MIKRON OMADVN POY EXOYN STOXO MONO TON A8LITISMO ...........
    By NIKOS, 07.03.11 19:10
  • GiannisΔέχθηκε επίθεση ο Κόγγος
    Signwmi alla den egine kai tosos megalos xamos pou to balate kai prwto thema?Einai pio simantiko apo auta pou eginan as poume shmera sto ghpedo tou diagora pou to miso gipedo fwnaze oti htan stimeno to mats?Polla filarakia exei o k.Kogkos.
    By Giannis, 07.03.11 00:46
  • PsinthosΔέχθηκε επίθεση ο Κόγγος
    Gia to penaltaki pou edwse sta Masari den ginetai logos apo to site..para mono oti oi Psinthenoi kinithikan apilitika..Na sizitisoun ti dil?Oti dexthike frastiki epithesh epeidh edwse penaltaki sta filarakia tou sthn Lindo???
    By Psinthos, 06.03.11 22:56
  • MPAGLISΑνεβαίνει ο ΑΟ Σύμης
    panagioti ena einai sigouro ..otan trote 3 mpalakia den prepei na milate....kai oi omades tis rodou den prepei na milate gia dietisia giati exoun dei pola ta matia mou...AOSARA MIN STAMATAS......